۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

بیانیه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

مشاور ارتباطات و رسانه سازمان اقتصادی رضوی به مناسبت  ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بیانیه ای به شرح ذیل منتشر ساخت:

مشاور ارتباطات و رسانه سازمان اقتصادی رضوی به مناسبت  ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بیانیه ای به شرح ذیل منتشر ساخت:

بسم الله الرحمن الرحیم

هر ساله روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بهانه ای است تا در اهمیت ارتباطات و رسانه از سه منظر تامل بیشتری داشته باشیم. اول: از نگاه مدیران دوم: از نگاه مخاطبان و مشتریان سوم: از نگاه مجریان حوزه ارتباطات «عنصر اثربخشی» نخستین و مهم ترین دغدغه جاری مشترک در این سه منظر است. از طرفی دیگر، تثبیت و توسعه هویت، کارآمدی و فتح گستره های جدید در یک سازمان مستقیماً با مقوله اثربخشی گره خورده است. رضایتمندی مخاطب، قدرت نافذ در رقابت، نوآوری در حرکت و امنیت در مسیر توسعه و تعالی از اثرات ملموس یک روابط عمومی هوشمند و ارتباطات نظام مند می باشد. بدیهی است که «رسانه» مهم ترین ابزار برای تعیین اثربخشی سازمانی است و ضریب نفوذ آن در قالب و تکنیک‌های مختلف، متاثر از نوع برنامه ریزی و هدف گذاری در حوزه ارتباطات مرتبط خواهد بود. پس اگر :
  • افق ارتباطات خود را در سطح بالا و قابل دسترسی ترسیم کنیم
  • سیستم ارتباطاتی سازمانی خود را نظام مند تعریف کنیم
  • رسانه را هوشمندانه به خدمت بگیریم
  • با مخاطب خود به صورت هدفمند ارتباط برقرار کنیم
بی تردید دروازه های تعالی خیلی سریعتر از آنچه که می پنداریم به روی ما گشوده خواهد شد. چرا که اعتقاد داریم موفقیت در این مسیر وامدار تلاش‌های جهادگونه همه فعالان، دغدغه مندان و متولیان عرصه ارتباطات و رسانه می باشد تا به نقطه بالندگی خود دست یابد. اینجانب ضمن تشکر از زحمات تمامی دست اندرکاران حوزه ارتباطات و رسانه سازمان اقتصادی رضوی ،شرکت ها و موسسات تابعه و نیز همراهی همه مدیران آن آرزوی سربلندی و توفیق روزافزون برای همه همکاران داشته و امیدوارم در راستای  ایجاد دغدغه جهش تولید در بین تلاشگران اقتصادی و نیز انعکاس خبرهای خوش اقتصادی بیش از بیش کوشا و موفق بوده و با تدبیر و همت همه شما عزیران جهشی واقعی در تولید داشته باشیم.  ان شاء الله  

بر آستان جانان گر سر توان نهادن                                                                          گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

آرش ضیائی هولاسو

مشاورارتباطات ورسانه سازمان اقتصادی رضوی