جزئیات خبر


با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی

نخستین خط تولید کمباین برنج در کشور افتتاح شد

نخستین خط تولید کمباین برنج در کشور افتتاح شد
1398/9/18

به گزارش آستان نیوز، مراسم افتتاح نخستین خط تولید کمباین برنج صبح امروز با حضور مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، سیدرضا فاطمی امین مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی، کامبیز عباسی مدیر مرکز مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی و مسئولان و مدیران استان مرکزی در شرکت کمباین سازی ایران برگزار شد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: با تاکیدات مقام معظم رهبری در احکام تولیتهای آستان قدس رضوی ساماندهی و نظم بخشی همراه با شفافیت فعالیت های اقتصادی در دستور کار مجموعه آستان قدس رضوی قرار گرفته و امروز مفتخریم که در پروژه ای ملی به همت کارگران و مهندسان زحمتکش شرکت کمباین سازی ایران پرچم اقتدار نظام در این حوزه به اهتزار درآمده است.
وی تصریح کرد: سرمایه در اختیار آستان قدس رضوی از موقوفات و امکاناتی است که مردم عاشق و دلداده حضرت رضا(ع) از سال های پس از شهادت امام رضا(ع) طی قرن ها وقف این بارگاه نورانی کرده اند و وظیفه و رسالت اصلی ما امانت داری، صیانت و بهره وری بیشتری از این ظرفیت ها و سرمایه هاست.
خاکسار قهرودی با انتقاد از کسانی که در مورد پرداخت مالیات آستان قدس رضوی شائبه هایی را در جامعه مطرح می کنند، گفت: آستان مقدس حضرت رضا(ع) با توجه به ماموریت های اجتماعی و فرهنگی گسترده خود در بسیاری از حوزه های علمی، آموزشی، محرومیت زدایی و اشتغال به کمک دولت آماده است و در حال حاضر کلیه مالیات های تکلیفی و ارزش افزوده به صورت دقیق در شرکت ها و موسسات وابسته محاسبه میشود.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تقدیر از همت بلند کارکنان و کارگران شرکت کمباین سازی ایران گفت: بر اساس تاکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی تکیه بر توان و اقتدار داخلی و اعتماد به جوانان از مواردی است که آستان قدس رضوی به صورت جدی باید به آن اهتمام داشته باشد و امروز ثمره و نتیجه این اعتماد به منصه ظهور رسیده است.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته آستان قدس رضوی برای تامین امنیت غذایی جامعه گام های موثری را برمی دارد که تامین بذر سالم از اولویت های نخست آن خواهد بود.

نظر شما