جزئیات خبر


تفاهم‌نامه مشارکت صندوق ذخیره بسیجیان و شبکه بازار رضوی امضاء شد

تفاهم‌نامه مشارکت صندوق ذخیره بسیجیان و شبکه بازار رضوی امضاء شد
1398/9/6

به گزارش آستان نیوز، این تفاهم با حضور دکتر اسفندیاری مدیر عامل صندوق ذخیره بسیجیان کشور و مهندس مهدی جلالی مدیر عامل شبکه بازار رضوی در راستای ارزش آفرینی اجتماعی و ارائه خدمات به محرومان و مستضعفان در نمایشگاه هفته بسیج سازمان مرکزی آستان قدس رضوی به امضاء رسید.
تمرکز بر مناطق کمتر توسعه یافته، مشارکت در توانمندسازی اقتصادی، توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی وتشویق و ترغیب بسیجیان برای مشارکت در فعالیت های اقتصادی و جذب نقدینگی و هدایت آن در بخش‌های مختلف اقتصادی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهم نامه بود.
در حاشیه این مراسم مهدی جلالی مدیر عامل شرکت شبکه بازار رضوی حضور بسیجیان در عرصه اقتصاد را بسیار ضروری دانست و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند ما دشمن را در عرصه های سیاسی و امنیتی عقب راندیم و ان شاء الله در عرصه اقتصادی نیز عقب خواهیم زد. همان گونه که بسیج مستضعفین بزرگترین سهم را در حفظ امنیت کشور داشته است، اکنون نیز عقب راندن دشمن در جبهه اقتصادی بدون حضور بسیجیان متعهد، امکان پذیر نیست .
دکتر اسفندیاری مدیرعامل صندوق ذخیره بسیجیان کشور نیز با تاکید بر حضور همه جانبه و مستمر بسیج در عرصه جنگ اقتصادی، انعقاد این تفاهم را به فال نیک گرفت و خواستار همکاری و هم افزایی هرچه بیشتر برای پیشبرد منویات مقام معظم رهبری شد.

 

نظر شما