جزئیات خبر


در بزرگترین رویداد جامعه تولیدی و صنعتی خراسان رضوی؛

شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد نمونه صنعتی سال 1398 انتخاب شد

شرکت نان قدس رضوی به عنوان واحد نمونه صنعتی سال 1398 انتخاب شد
1398/4/14

محمد صادق مروارید در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: از این شرکت در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و معرفی واحدهای نمونه صنعتی استان خراسان رضوی در قالب بزرگ‌ترین رویداد جامعه تولیدی و صنعتی استان خراسان رضوی، تقدیر به عمل آمده است.
وی ادامه داد: شرکت نان قدس رضوی در این همایش به واسطه عملکرد مثبت خود در طی سال 1397 در زمینه حفظ اشتغال، ارتقاء تولید و دستیابی به اهداف ارزشمند صنعت برای نیل به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، به عنوان واحد نمونه صنعتی استان خراسان رضوی انتخاب شده است.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی با بیان اینکه شرکت برای دومین بار موفق به کسب این عنوان شده است، افزود: شرکت نان قدس رضوی پیش از این در سال 1395 واحد نمونه صنعتی استان شده بود.
مروارید ادامه داد: این موفقیت پیرو پرسش‌نامه ارسالی توسط خانه صنعت معدن و تجارت استان به شرکت‌های تولیدی استان از جمله شرکت نان قدس رضوی حاصل شده است.

وی با اشاره روند بررسی و ممیزی شرکت‌ها تصریح کرد: انتخاب واحدهای نمونه استان بر اساس ممیزهای انجام شده بر اساس شاخص متعدد صورت می‌گیرد؛ بدین صورت که توسط کمیته داوران امتیاز بندی‌های لازم انجام می‌شود و واحدهایی که امتیازشان به حد نصاب برسد به عنوان مجموعه نمونه معرفی خواهند شد.
مدیر عامل شرکت نان قدس رضوی ادامه داد: تمامی این بررسی‌ها توسط خانه صنعت و معدن و تجارت استان خراسان رضوی انجام می‌گیرد.

مروارید درباره موفقیت‌های شرکت نان قدس رضوی از ابتدای سال جاری بیان کرد: کسب حد نصاب امتیاز رضایتمندی مشتری از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از جمله موفقیت‌های این شرکت در سال 1398 است.
 

نظر شما