جزئیات خبر


در سی‌امین جشنواره بزرگداشت هفته کار و کارگر؛

شرکت خمیرمایه رضوی به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد

شرکت خمیرمایه رضوی به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد
1398/2/9

به گزارش آستان نیوز، احسان اژدری؛ مدیرعامل شرکت خمیرمایه رضوی بیان کرد :این شرکت موفق شد در ارزیابی واحد‌های صنعتی خراسان و در بین 2 هزار و 200 شرکت کننده حاضر در این جشنواره که از طرف اداره تعاون و کار و امور اجتماعی و با حضور مسولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به این موفقیت نائل آید.
وی با اشاره به پارامترهای مورد نظر برای کسب این عنوان گفت: از عوامل برگزیده شدن در این جشنواره، رعایت کامل قوانین اداره کار و تأمین اجتماعی، اهمیت دادن به رضایت شغلی کارکنان و همچنین پرداخت به موقع حقوق و مزایا بوده است.
مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی ادامه داد: علاوه بر این، خدمات رفاهی مناسب و ارائه آموزش‌های تخصصی ویژه کارکنان در داخل و خارج شرکت، نداشتن حوادث کارگری و تنش‌های شغلی از جمله سایر عوامل مهم در کسب این موفقیت بوده است.
اژدری با تأکید بر لزوم افزایش رضایت شغلی خاطرنشان کرد: این شرکت همواره بیشترین توجه به رضایت شغلی داشته و در این راستا نسبت به اصلاح طرح طبقه‌بندی مشاغل اقدام کرده است.
وی ارائه پاداش‌های موردی را از عوامل موفقیت و رضایت کارکنان شرکت خمیرمایه رضوی عنوان کرد.
وی ادامه داد: این شرکت از سال ۱۳۹۵ با اهداء لوح و هدیه، تلاش کرده تا با گرامیداشت سالروز تولد کارکنان، گامی هرچند کوچک در راستای تکریم و افزایش رضایت آن ها بردارد.

مدیر عامل شرکت خمیرمایه رضوی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی شرکت خمیرمایه رضوی بیان کرد: این شرکت در بخش فرهنگی علیرغم اینکه ماهیت صنعتی دارد، توانسته رتبه نخست فعالیت‌های فرهنگی در میان سایر شرکت‌ها و موسسات سازمان اقتصادی رضوی را کسب کند.
اژدری ادامه داد: همچنین می‌توان برگزاری به موقع دروس اخلاق را به صورت هفتگی از عوامل این موفقیت دانست.
وی سرمایه انسانی را بالاترین ارزش در شرکت نام برد و تأکید کرد توجه به حقوق صاحبان سهام و پیمان‌کاران و مشتریان و پرسنل و رعایت توازن خواسته‌های ایشان از اولویت‌های اصلی شرکت خمیر‌مایه رضوی است.

 

نظر شما